Kurumsal Kimlik

Yeni şirketinizin iş yaşamıyla olan etkileşimini sağlayan en önemli kısmı kurumsal kimliğidir. İş yapacağınız sektöre uygun olarak tasarlanmış kurumsal materyal sizin bilinirliğinizi, güvenilirliğinizi, dürüstlüğünüzü, açıklığınızı ve netliğinizi ortaya koymasının yanında, sizin ne iş yaptığınızı ve o işi nasıl yaptığınızı görenlere anlatır.

Halihazırda var olan yada yeni kurduğunuz şirketiniz için tüm ihtiyacınız olanlar Nova Plus’ta vardır. Sizi ve yaptığınız işi profesyonel bir çizimle anlatacak olan logonuz ve işinizi nasıl yaptığınızı anlatan sloganınız, Nova Plus’in deneyimli, yenilikçi ve inovatif ekibi tarafından sizi en iyi şekilde anlatacak şekilde size özel tasarlanır.

Bugün, Türkiye’deki ve dünyadaki pek çok kurumsal firmanın kendi içlerinde yada diğer şirketlerie / kişilerle iletişim kurarken kullandıkları materyalleri var. Kurumun her kademesindeki çalışanlar için kişiselleştirilebilen kartvizitler; teklifleri, kurumsal mektupları, referanslar ve hatta özgeçmişleri tek bir formatta toplayabileceğiniz antetli kağıtlar, sunumlarınıza profesyonellik katacağınız, evrakları taşırken size kolaylık sağlayacak cepli dosyalar, logonuzu ve sizi anlatan sloganınızı içeren minimal fatura defterleri de Nova Plus tarafından size özel olarak sunulabilecek başlıca kurumsal materyallerin başında gelir.

Bir sonraki müşteriniz önemlidir.

Birlikte çalışacağınız insanları nerede bulacağınız belli olmaz: bir kafede kahvenizi içip dijital gazetenizi okurken, favori kafenizde öğle yemeğinizi yerken, şehirdeki parkta köpeğinizi gezdirirken yada ailenizle birlikte deniz kıyısına gittiğinizde… Bir sonraki müşteri önemlidir ve müşterileriniz sizin hakkınızdaki ilk izlenimleri ne kadar iyi olursa, sizinle çalışma ihtimalleri de artar. Kartvizitinizden başlayarak tüm dijital ve fiziksel kurumsal iletişim materyallerinizi, güvenle Nova Plus’a emanet edebilirsiniz. Unutmayın, kurumsal iletişim materyalleriniz sizi anlatır, sizi de Nova Plus.

İletişim kurmanın en geçerli yollarında birisi bugün hala basılı materyallerdir. Dijital iletişim araçlarının yanında basılı materyallerle desteklenen şirketler, dijital iletişim araçlarını kullanmayan yada kullanamayan müşterilerinizle iletişim kurmanız için en iyi yoldur. Sizi, işinizi, vizyonunuzu ve misyonunuzu karşınızdakine kolaylıkla ve hızla anlatmanız için broşürler, mini kitapçıklar, posterler ve çok daha fazla materyali, Nova Plus sizin için üretebilir.
Nova Plus Reklam’ın size sunabileceği bazı profesyonel çözümler aşağıdaki gibidir:

  Kurumsal Kimlik El Kitabı
    Logo
    Slogan
    Antetli Kağıt
    Fatura Defteri
    Ürün Ambalajları
    Cepli Dosya
    Yaka Kartı
    Kartvizit
    Broşür
    Poster
    Tanıtım Videosu
    Kitap / Almanak
    Dergi
    Billboard
    Fuar Standı

top
Biz Sizi Arayalım
close slider

Biz sizi arayalım?

Adınız Soyadınız


Telefon Numaranız


*Adınızı ve telefon numaranızı bıraktığınız taktirde ekibimiz en kısa sürede size dönüş yapacaktır.