Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası ve Güvenlik:
NOVA PLUS REKLAM (“www.novaplusbodrum.com”), bu web sitesini ziyaret eden herkesin gizliliğine saygı duyar. Site ziyaretçileri hakkında sadece ziyaretçilerin talep ettiği veya ileride talep edebileceği hizmetleri sunmak ve iyileştirmeler yapmak için bilgi toplanır. Yukarıda belirtilen dışında veya aksi yönde mutabakata varılmadıkça NOVA PLUS REKLAM tescilli olan veya kendisine verilen herhangi bir bilgi ya da veriyi üçüncü taraflara ait sitelerde yayınlamaz, onlarla paylaşmaz, takas etmez, satmaz veya başka türlü yaymaz. Ancak, NOVA PLUS REKLAM güvenlik sebebiyle ya da mali veya yasal nedenlerle ya da NOVA PLUS REKLAM, kullanıcılarımız veya diğer tarafların çıkarlarını, haklarını ya da mülkiyetlerini korumak amacıyla tescilli olan veya bize verilen bilgi ve verileri yürürlükteki yasalara, mahkeme ya da tahkim emirlerine, hükümlerine, kararlarına veya yürütülen diğer yasal süreçlere ya da herhangi bir yetkili merci, kurum veya kişinin taleplerine uygun olarak ifşa etmekle yükümlü ve yetkilidir.www.novaplusbodrum.com sitesinin bir veya daha fazla sayfası www.novaplusbodrum.com dışındaki internet sitelerine bağlantılar içerebilir. NOVA PLUS REKLAM sahibi olmadığı bu sitelerin gizlilik politikası için hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. www.novaplusbodrum.com ile başlamayan web siteleri www.novaplusbodrum.com ile ilişkisi olmayan web siteleridir. Bu web sitesini kullanarak NOVA PLUS REKLAM’ın Gizlilik Politikası’nı kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. NOVA PLUS REKLAM istediği zaman bu politikada değişiklik, ekleme veya silme işlemi yapma hakkını saklı tutar. Herhangi bir şart ve hükümde değişiklik yapıldıktan sonra bu web sitesini kullanmaya devam ederek bu değişiklikleri kabul ettiğinizi belirtmiş olursunuz.

  1. Muhtelif Hükümler
    Yasal Hükümler’in bütün koşulları birbirinden ayrılabilir ve bu koşullardan bir veya birkaçı geçersiz, yasa dışı ya da icra edilemez hale gelirse diğer koşullar hiçbir şekilde bu durumdan etkilenmeyecektir. Geçersiz koşul orijinal koşulun amacına olabildiğince yakın olan, yasal olarak izin verilen başka bir koşulla değiştirilecektir.

Yasal Hükümler Türk kanunlarına tabi olacak ve bu web sitesinden doğan veya onunla ilgili olan herhangi bir anlaşmazlık, talep veya yorum Türk mahkemelerinin münhasır yargı hakkı ve yetkisine tabi olacaktır.

Saygılarımızla,
NOVA PLUS REKLAM web Sitesi Yönetimi

 

top
Biz Sizi Arayalım
close slider

Biz sizi arayalım?

Adınız Soyadınız


Telefon Numaranız


*Adınızı ve telefon numaranızı bıraktığınız taktirde ekibimiz en kısa sürede size dönüş yapacaktır.